Menü
Your Cart

Sıkça Sorulan Sorular

6502 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik gereğince, alıcıların (müşterilerin), teslimat tarihinden itibaren 14 gün içinde cayma haklarını kullanarak sebep göstermeden ve "kargo ücreti ödemeden" ürünleri iade etme hakları vardır.

Tarafınıza yanlış ürün gönderimi gerçekleştiyse 14 gün içerisinde değişim için canlı destekten veya 533 400 1717 nolu telefondan bizlere ulaşarak doğru ürünü talep edebilirsiniz. Teslim tarihinden itibaren 14 gün geçen siparişlerde değişim talebi yapılamamaktadır.

Taşıma sırasında oluşan hasarlarda kargo tutanağı ile değişim talep edebilirsiniz. Tutanağı olmayan hasarlı ürünlerde iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır.

Sisteme giriş yaptıktan sonra hesabım sayfasında bulunan siparişlerim menüsü altından siparişlerinizi iade edebilirsiniz. 

Siparişini ürünleriniz kargolanmadan önce iptal edebilirsiniz. Sipariş iptali için canlı destekten veya 533 400 1717 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hafta içi saat 16:00’ya kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günü 12:00’ye kadar gelen siparişler aynı gün kargoya verilir. Pazar günü ve resmi tatiller de gelen siparişler, tatil gününü takip eden iş gününde kargoya verilir.

Ödeme yöntemi EFT/Havale olan siparişlerimizin ödemeleri 5 iş günü içerisinde yapıldığı takdirde ürünler bir üstteki maddedeki kurallara göre kargolanacaktır. 5 iş günü içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.